Osaühing Helland Baltic

„Helland Møbler on asutatud 1947,“ ütleb Joakim Helland, ettevõtte tegevjuht. „Oleme tootnud mööblit hanketurul aastast 1960. 2013. aastal alustasime mõnede tooteosade valmistamist Eestis, Tallinnas. 2015. aastal omandasime AS Hapvali tootmisüksuse Pullapääl, Haapsalu vahetus läheduses, kuna meil oli varasem koostöökogemus ja nägime head võimalust kiireks kasvuks, et saada mõne aasta jooksul parimaks täispuitmööbli tootjaks Balti riikides. Investeeringud ehitistesse, seadmetesse ja meeskonda, mida oleme juba teinud ja kavatseme teha, aitavad meil jõuda sihile – hoida juhtivat positsiooni Norra ja Rootsi turgudel ning siseneda Saksamaa turule.

Meie eesmärgiks on alati olnud luua tehniliselt korrektset disaini, arendada paindlikke lahendusi ja säilitada kõrge kvaliteet. Hanketurg esitab rangeid nõudmisi tarnetähtaegade täpsusele, kvaliteedile ja disainile. Meie lahendused on tõestanud oma konkurentsivõimelisust välismaal ja eksport moodustab täna märkimisväärse osa meie müügitulust. Hea disainiga mööbel loob õnnetunnet ja esteetilist heaaolu nii avalikes kui privaatsetes ruumides.

Helland Møbleris oleme veendunud, et inimesed on kannatalikumad, koostöövalmivad ja saavutavad paremaid tulemusi, mis on meeldivad nii funktsiooni kui disaini mõttes. Keeruline on mõõta sellise mööbli väärtust millegi muu, kui vaid puhta heaoluna.

Loodan et meie tootmise paiknemine Haapsalus, kus tervishoid ja heaolu on osaks ajaloolise kuurortlinna kuvandist, toetab meie eesmärke. Heaolu tasub ära!“