Tere tulemast!

Siit leheküljelt leiate infot investeerimisvõimaluste kohta Läänemaal – olemasolevatest tööstusparkidest, ettevõtluskinnisvarast, tööjõu väljaõppe võimalustest, äri- ja elukeskonnast üldisemalt.

Samuti leiate kontaktandmed sõbralike nõustajate kohta, kellelt küsida abi sobivaima kinnisvara leidmisel, ametiasutustega suhtlemisel ning personaliküsimuste lahendamisel.

Innovatsioon ja tootearendus Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskuses
Read more.
Kaasaegsed, korralike ligipääsuteedega kauba- ja reisisadamad
Read more.
Katkematu elektrienergiaga varustamine
Read more.
Väljaarendatud infrastruktuuriga äri- ja tootmismaad
Read more.
Kiired otsused, vähe bürokraatiat
Read more.
Turvaline elukeskkond ja hästi hoitud loodus
Read more.
Oskustöölised konkurentsivõimelise palgatasemega, hea koostöö kohaliku kutsehariduskeskustega
Read more.

Edulood

Imatra Elekter Aktsiaselts

Imatra Elekter AS on elektrienergia jaotus- ja müügiettevõte, kes pakub oma klientidele lihtsaid, töökindlaid, keskkonnasõbralikke, turvalisi ja efektiivseid elektriteenuseid. Imatra Elekter AS kuulub Kagu-Soomes asuvale elektrienergia tootmisele, jaotamisele ja müügile keskendunud energiakontsernile […]

Edulood

AS Swecon

Swecon AS on loodud 22.veebruaril 1993.a. Kuni 2004.a. tegutseti ärinime all Lantek AS. Ettevõte pakub üleeestilist varuosade ja hoolduse tuge Volvo Construction Equipmenti masinate kogu ekspluatatsiooniajaks. Ettevõttel on täna 6 hoolduspunkti. Swecon Anläggningsnaskiner AB on Volvo ehitusmasinate edasimüüja Rootsis.

Edulood

Osaühing Helland Baltic

2015. aastal omandasime AS Hapvali tootmisüksuse Pullapääl, Haapsalu vahetus läheduses, kuna meil oli varasem koostöökogemus ja nägime head võimalust kiireks kasvuks, et saada mõne aasta jooksul parimaks täispuitmööbli tootjaks Balti riikides.

Edulood

AS Torf

AS Torf on asutatud aastal 1991 ning sellest ajast on ettevõtte põhitegevusalaks turba tootmine. Ettevõttes töötas 2014 a 19 töötajat, kellele lisandub tootmise hooaja perioodil (aprill – september) veel ligikaudu 6 töötajat. […]

Edulood

Aktsiaselts Swedest Motel Group

AS Swedest Motel Group põhitegevus on turistide majutamine ja toitlustamine Roosta Puhkekülas. Roosta Puhkeküla on Loode-Eesti rannikul paiknev majutusettevõte, mis lisaks majutusele ja toitlustamisele pakub konverentsiteenust ja vaba aja veetmise võimalusi asutustele ja eraisikutele nii Eesti kui ka välisturul.

Edulood

Osaühing Sereeter ja Osaühing Vikträ

OÜ Sereeter tegeleb teenustööna meditsiinitarvete pakkimisega Rootsi ettevõttele Cederroth Industrial Products AB. Samas õmmeldakse ka GPS-veste jahikoertele. Firma tegutseb Parivere tsehhis, Lihula vallas. OÜ Vikträ tegeleb peamiselt Fiskarsi kontserni kuuluvatele ettevõtetele tootealuste tootmisega.

Edulood

OÜ EH Connector

OÜ EH Connector asutati 2007 Virtsu alevikus. OÜ EH Connector on EH Connector AB (Rootsi) tütarettevõte. Ettevõtte tegevusalaks on mootorsõidukite elektrikontaktide kokkupanek.

Edulood

Cipax Eesti AS

Cipax Eesti AS on tootmisettevõte, mille põhitegevuseks on rotatsioonimeetodil plastmasstoodangu valmistamine. Ettevõte kuulub Rootsis asuvale XANO kontsernile. 2014. aastal oli ettevõtte müügitulu 8,6 miljonit eurot, mis kasvas võrreldes 2013. a […]

Edulood

Marinepool Haapsalus

Ettevõtte omanik ja juht Gerhard Eberle: “Mulle meeldib Haapsalus hea kaasaegne infrastruktuur ja suhteliselt madalad hinnad. Olen leidnud siit motiveeritud ja vastutustundlikud inimesed, kellega koos töötada. Paindlik tööjõuturg lubab teha kiireid muudatusi, kui see peaks olema vajalik. Ma elan siin mõnusas keskkonnas, mul on kiire ligipääs kogu maailmale ja Ida-Euroopa, koos kõigi tema eelistega, on käeulatuses.”